Film Önerisi: Into The Wild

Into The Wild

  Kısaca filmin konusu, çok önemli bir üniversiteden derece ile 1990 yılında mezun olan Christopher McCandles' in bu hayatın sadece başarılı olup sürekli daha yükseklerde gözünün olmasındansa doğa ile iç içe yaşamak istemesini konu alıyor. Mezun olduktan sonra ailesi Christopher' ın büyük adam olup büyük mevkilere geleceğini düşünürken, Christopher biriktirdiği 24.000 doların tamamını hayır kurumlarını bağışlayıp ailesine bir yolculuğa çıkacağından bahsedip, hemen en büyük hayali olan Alaska' ya doğru yola çıkar.

film önerisi
Into The Wild


Karavan Bulur!

  Christopher Alaska' nın ıssız ormanlarında terk edilmiş bir karavan bulur ve çok şanslı olduğunu düşünüp karavana yerleşir. Ama gün geçtikçe yemek bulmakta ve ısınmakta güçlük çeken Christoper bu zorluklarla baş edebilecek mi ?  Yaşanmış olmasının yanı sıra etkili öyküsüyle sizin ufkunuzu açmakla beraber düşüncelerinizi dramatize ediyor. 

  Ünlü oyuncu Seen Paul' un yönettiği, başrolde Emile Hirsch rol aldığı bu dram, macera, biyografi türündeki film 148 dakika olup 2007 ABD çıkışlıdır.  

  Son anına kadar kendinize soru sorup cevabını aramaya yönlendirecek sonunu düşünmeye çalışacağınız bu dram filmi gerçekten çok etkileyicidir. Umarım bu filmi beğenirsiniz.

  İyi Seyirler... :"))
  

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.