Ürün Önerisi: Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi Mi Band 2

  Bugün size ürün önerisi olarak Xiaomi Mi Band 2 saatinden bahsetmek istiyorum. Öncelikle biraz saatin teknik özelliklerinden bahsedeceğim. Saatin ağırlığı sadece 7 gram olmakla beraber su geçirmez özelliğine sahiptir. 0.42 inç OLED ekrana sahip bu saat telefonunuza Bluetooth ile anında bağlantı kurmaktadır. Şarjı tamamen dolan bu saat ortalama 20 gün kadar idare ediyor. Aynı zamanda optik kalp hızı sensörü bulunan saatin paketinin içinden 1 adet Xiaomi Mi Band 2 Smartband, 1 adet orijinal kayış ve 1 adette şarj kablosu çıkmaktadır. 

ürün önerisi
Xiaomi Mi Band 2


  Biraz da kendi görüşlerimle saatin tasarımından bahsedeyim saat çok spor bir görünümle beraber çok sade bir şıklığa sahip. Kordonu yumuşak bir dokuya sahip olduğu ve ağırlığı 7 gram olduğu için kolunuzda kesinlikle rahatsızlık hissi vermiyor. 

  Aynı zamanda saatin kordonları çok uygun fiyata çok çeşitlilikle beraber Türk internet alışveriş sitelerinden dahi çok basitçe tedarik edilebilir.


ürün önerisi
Xiaomi Mi Band 2

Uyku İstatistiğinizi Tutuyor

  Saatin diğer özelliklerinden bahsedecek olursak saat adımlarınızı, kalp atışınızı, saat ve dakikayı, ve kendi aplikasyonu içerisinden bir çok istatistik bulunduruyor. Örneğin;

  Saat kaçta uyuduğunuzu, uyandığınızı, kaç saat uyuyup kaç saat derin ve hafif uyku uyuduğunuzu diğer kullanıcıların da verileriyle istatistiğini tutup size sunuyor. Bunun dışında boy kilo endeksinize göre ortalama kaç adım atmanız gerektiğini attığınız adımlarda ne kadar kalori yaktığınız gibi bir çok istatistik bulunduruyor. Buraya tıklayarak diğer çeşitli akıllı ürünlerimize de göz atabilirsiniz. Fiyatı ve kalitesi açısından benim en uygun bulduğum saat, Xiaomi Mi Band 2 dir. Eğer alma fikriniz olursa diye benim aldığım yerin ürün linki; https://goo.gl/H6yH22 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.