Yılbaşı İçin Özel Hediye Tavsiyeleri -1-

Yılbaşı İçin Hediye Önerileri

hediye önerisi
Hediye Önerileri

Yeni bir yıla merhaba dememize sayılı günler kala, kutlama için sevdiklerinize vereceğiniz hediyenizi henüz hazırlayamadınız mı? O halde sizlere fazlasıyla yardımcı olacağımı düşündüğüm hediye serimin ilk tavsiyeleri şu şekilde;  


1. Yılbaşı Temalı Çoraplar

En uygun ve en ulaşılabilir hediye olduğunu düşündüğüm yılbaşı çorapları, soğuk kış günlerinde sevdiklerinizin içini ısıtacak. Çok üşüyen bir arkadaşınız varsa yanında yılbaşı temalı kılıfı olan sıcak su torbasıyla beraber hediye edebilirsiniz.

2. Mumlar

Bu önerim evde kendiniz de süsleyebileceğiniz güzel kokulu mumlar. Bu güzel kokan ve dekoratif mumlara dünya üzerinde hayır diyebilecek biri olduğunu düşünmüyorum :)

Dilerseniz kendiniz kolayca süsleyebileceğiniz bu mumlara örnek olarak;
- Dışardan topladığınız çakıl taşlarını boyayıp muma yapıştırarak süsleyebilirsiniz.
- Küçük cam bir mumluğa mumu sabitleyip etrafına çubuk tarçınları yapıştırarak süsleyebilirsiniz.
- Keçe kumaşları yılbaşı ağacı şeklinde kesip üzerinden kraft ip ile muma sabitleyerek süsleyebilirsiniz.

3. Masa Dekoru

Bu önerim yine kendiniz kolaylıkla yapabileceğiniz bir hediye. İhtiyacınız olan tek şey çam kozalağı ve  akrilik boya. Topladığınız çam kozalaklarını akrilik boya ile dilediğiniz renklerde boyayıp cam veya ahşap bir süs tabağının ya da sepetin içine koyup sevdiklerinizin keyifle kullanacağı bir ev dekoruna dönüştürebilirsiniz.

hediye önerisi
Kozalak Masa Dekoru

4. Baskılı Tişört Ve Baskılı Bardaklar

Evde bir şey yapmaya vaktim yok diyorsanız hediye vereceğiniz kişiye özel bir anlamı olan, esprili veya yılbaşı temasına uygun tişört veya kupa bardak baskısı yaptırabilirsiniz.

Eğer tişört baskısına karar verirseniz sizin için önerim 365 Lügat serisinden hediye edeceğiniz kişi için anlamlı olacağını düşündüğünüz bir kelimenin baskısını yaptırabilirsiniz.


Bir sonraki hediye tavsiyelerinde görüşmek üzere :)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.