Yılbaşı Özel Öneri: Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir

Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir

Bir yılbaşı ağacı aldınız ve onu nasıl süsleyeceğinize karar veremediniz mi? Sizlere kendi beğeni ve önerilerimle birkaç tüyo vereceğim.

hediye önerisi
Yılbaşı Ağacı

İşte Ağaç Süslemesindeki Püf Noktalar

Öncelikle belirtmem gereken ağacınız ne kadar büyükse o kadar çok süse ihtiyacınız olacak. Çünkü süsü az olan yılbaşı ağaçları görsel açıdan sizi pek tatmin etmeyecektir.

Satılan bazı ağaçların dalları çok az oluyor ve ağaç çok yalın görünüyor. bu tarz ağaçları daha dolgun gösterebilmek için yapmanız gereken ağaç renginde tüylü süs almak. Bu süsü ağacın dallarından boş olan bölgeleri dolduracak şekilde dolarsanız ağacınız daha dolgun görünecektir.

Yılbaşı ağacınızın en tepesi için kocaman bir yıldız koyabilirsiniz. Bu, ağacınızın daha gösterişli olmasını sağlayacaktır. Gold veya Gümüş renkleri tavsiyemdir :')

  Yılbaşı ağacınızı karmaşadan uzak tutabilmek için süslerin renk uyumlarına ve süslerin boyutlarına dikkat etmelisiniz. Bence süslerde en çok kırmızı altın rengi ve gümüş rengi güzel duruyor. Çok büyük olan birkaç süs çevresine serpiştirilen minik süsler gözünüzü yormayacaktır. Süslerinizi astıktan sonra üzerine şerit boncuklardan asabilirsiniz. Tüm ağacınıza dolandıracağınız bu şerit boncuklar ağacınıza farklı bir hava katacak.

  Yılbaşı ağacınızın altı için ise tercihe göre en alt dallarına büyük yılbaşı çoraplarından asabilirsiniz veya büyük hediye kutuları yerleştirebilirsiniz. Bu da yılbaşı ağacınızın altının boş kalmamasını önleyecek ve daha gösterişli bir görünüm sunacak.

  Son olarak bence en önemli olan, yılbaşı ağacının asıl süsü led ışıklar. Doğru ışık seçimi yılbaşı ağacınızın en önemli adımı. Bence yılbaşı ağacı zaten çok renkli ve karışık görüneceği için ışığınızı sarı ve sabit yanan bir ışık seçmelisiniz. Ağacınız hem şık, hem göz yormayan bir görünüm kazanacak.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.