Film Önerisi: Gone Girl

Gone Girl

  Amerikan'nın Missouri eyaletlerinin birinde sıcak bir yaz sabahı, Nick Dunne (Ben Affleck) ve eşi Amy Dunne (Rosamund Pike) evliliklerinin 5. yıl dönümünü kutlamak için hazırlıklara başlarlar. Ama o gün içerisinde Amy beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolur eşi Nick saatlerce ulaşamayan ve eve gelmeyen eşini polise bildirmeye karar verir. Nick'in haberi üzerine polisler gelip önce Nick'in sorgusunu alır sonra evde izler aramaya başlarlar. Sonra polisler, Nick'in eşi Amy'i her yerde aramaya başlarlar. Basın bu olaya fazlasıyla ilgi göstermektedir. Nick'in evinin önünde sürekli gazeteciler vardır. Ancak Amy hala kayıptır.

film önerisi
Gone Girl


Oklar Nick'e Döner!

 Amy'nin ailesi bir yardım operasyonu başlatır ve kızlarının Nick tarafından öldürüldüğünü düşünen aile okları Nick'e yönlendirir. Ancak Nick, Amy'e ne olduğu konusunda bir fikrinin olmadığını savunur. Nick her ne kadar bunu savunsa da üzerindeki şüpheleri yok edemez. Ve kimse Amy'nin ölüp ölmediğini bilmemektedir. Nick suçlanmaktan korktuğu ve çekindiği için yalanlar söyler ve tutarsız konuşmaya başlar. Bu yüzden herkesin aklında tek soru belirir. Amy'i gerçekten de eşi Nick mi öldürdü?

  David Fincher'ın yönettiği bu filmin başrollerinde iki ünlü oyuncu "Ben Affleck" ve "Rosamund Pike" vardır. 2014'te vizyona giren bu film ABD çıkışlıdır. 145 dakika süren bu  filmin türü Dram ve Gerilimdir.

  Bu gizem dolu film sizin beyninizi kurcalamakla kalmayıp sürekli ters köşeye yatıracak. Filmin gerilim dolu olmasının yanında sürekli sizi olayların akışını düşünmeye, tahmin etmeye zorlayacaktır ancak yanılacaksınız. Sizi sürekli düşünmeye zorlayan bu filmi umarım beğenirsiniz.

  İyi Seyirler... :"))

3 yorum:

  1. Gerçekten çok güzel olmuş herkese tavsiye ediyorum.

    YanıtlaSil
  2. Oldukça güzel bir film herkese tavsiye ediyorum.Filmin içeriği güzel bir şekilde anlatılmış.Dilerim her zaman böyle başarılı yazılar yazarsınız.Saygılarımla

    YanıtlaSil
  3. içerik bakımından harika bir site. bilgilendirici ve akıcı konular. İnsan bu sitede gezinmek için aradığı herşeyi sizde bulabiliyor. teşekkürler.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.