Uygulama Önerisi: Udemy

Udemy

 Bugün size online olarak eğitim alabileceğiniz başka bir platform tanıtacağım. Bu uygulamanın adı Udemy' dir. Udemy uygulaması bilgisayarı, telefonu veya internete erişebileceği herhangi bir cihazı olan insanlara, yani neredeyse tüm dünyaya hemen hemen her konuda kurs alma ve kurs verme imkanı sağlayan başarılı bir platformdur. Udemy' nin misyonu ise herkesin dilediği her şeyi öğrenmesine aracı ve yardımcı olmaktır.

uygulama önerisi
Udemy

Türkiye'de Destek Alamadı!

  Udemy, iki Türk ve bir de yabancının girişimleriyle ortaya çıkan, şuan da dünyanın en önde gelen eğitim platformlarında yer edinen başarılı bir oluşumdur. Udemy' nin kurucularından biri ODTÜ Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olan Eren Bali'dir. Ülkemizde Udemy' i için yaptığı yatırımların destek görmemesi sonucunda bu fikrin Silikon Vadisi' ne (ABD' nin en önemli teknoloji şirketlerinin bulunduğu vadi) kadar ulaşıp ancak oradan destek bularak başlayan bir maceradır.

Udemy' de grafik tasarımdan web tasarıma, yabancı dilden fotoğrafçılığı, seo derslerinden web master derslerine bir çok dilde zengin içeriğe sahiptir. Bu platformda ücretli ve ücretsiz olarak kurslar bulunmaktadır. Ayrıca Udemy' de Türkçe dil desteği olması da bizim için kesinlikle büyük bir avantajdır. Udemy' de herkesin ders alma ihtimali olduğu gibi tüm kullanıcıların ders verme gibi bir ihtimali de vardır. Sizin isteğinize kalmış bir durum. Bunun dışında Udemy' den aldığınız üyelik ile ömür boyu erişime sahip olursunuz. Ayrıca kayıt olduktan sonra ilk dersinizi ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz. Udemy aldığınız veya sizin açtığınız dersleri kurs süresince notları indirmenize de imkan sağlıyor.

  Eğer kurs vermek istiyorsanız da size tavsiyem öncelikle birkaç tane ücretsiz kurs açıp kalitenizi gösterdikten sonra oluşacak, sizi takip edecek kitleye ücretli kurslar açmanız kesinlikle faydalı olacaktır. Daha sonra işinizi iyi yaptığınız takdirde satacağınız dersler size iyi gelir sağlayabilir. 

  Udemy pc, tablet, mobil ve web sayfası imkanı gibi birçok erişime sahiptir. Bir kursu satın aldığınızda beğenmeyip memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içerisinde "Tam" ödeme talebi de sunuyor. 

  Bir çok yerden bu platforma ulaşarak istediğiniz eğitimi almanızı sağlayan bu oluşumu umarım beğenirsiniz... :")

1 yorum:

  1. Udemy üzerinden web tasarım eğitim seti almıştım ve çok faydasını gördüm. Ücretsiz kurslarda insana güzel şeyler katıyor.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.