Ürün Önerisi: Andoer Dijital Çerçeve

Andoer Dijital Çerçeve

 Sizin de bildiğiniz gibi 14 Şubat Sevgililer Günü'ne sayılı günler kaldı. Hala ne alacağınıza karar veremediyseniz ve klişe hediyelerden uzak bir hediye olmasını istiyorsanız bu önerimiz tam size göre. Bildiğiniz gibi sevgililer günü hediyesi denince akla parfüm, saat, kişiye ve isme özel bazı hediyeler, giyim, takı gibi hediyeler geliyor. Fakat bu klişeler size göre değilse, sevgililer günü için klişeden uzak ve oldukça hoşa gidecek bir hediye düşündük. Andoer Dijital Çerçeve, ilk bakışta normal resim çerçevesi gibi duran bir çerçevedir. Fakat içerisinde birçok özellik barındırıyor.

ürün önerisi
Andoer Dijital Çerçeve

Müzik Çalabiliyor, Video Oynatabiliyor!

 Andoer Dijital Çerçeve, içerisinde fotoğraflar yükleyebildiğiniz ve bu fotoğrafları slayt halinde gösteren bir dijital çerçevedir. Fakat sadece bununla kalmayıp birçok özelliği de barındırıyor. Andoer Dijital Çerçeve; JPEG formatında fotoğraf görüntüleme dışında, MP3 formatında müzik çalabiliyor ve MP4, MOV, FLV, AVI, DAT vb. birçok formatlarda video da görüntüleyebiliyor. Kablosuz uzaktan kumandası ile menüsünden seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda içerisinde saat ve takvim de barındırıyor. Kısacası bir çerçeveden isteyebileceğinizin de fazlasını barındırıyor. Andoer Dijital Çerçeve'nin görüntü çözünürlüğü 1024*600, ekran boy oranı 16:9, ekran boyutu 10 inç, işletim dili seçimleri (İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Türkçe, İsveççe, Lehçe, Japonca, Korece, Çince), 32 GB SD hafıza kartı, USB girişi barındırıyor. Çerçeve ağırlığı 455 gramdır.

 Henüz ne hediye alacağına karar veremeyenler için oldukça uygun bir hediye olduğunu düşündüğüm Andoer Dijital Çerçeve'yi Aliexpress gibi yabancı alışveriş sitelerinde yaklaşık 40-50$'a alabilirsiniz. Dilerseniz Türkiye'deki teknoloji mağazalarında da Andoer Dijital Çerçeve'nin muadillerini bulabilirsiniz. Türkiye'de GoldMaster, Philips gibi markalarda bulabilirsiniz. Sizler de sevgilinize böyle bir dijital çerçeve alıp, sevgilinize anılarınızı en sevdiğiniz şarkılarla her daim hatırlatabileceksiniz. Umarım sizler de beğenirsiniz. :'))


1 yorum:

  1. Bende de buna benzer bir alet var uzaktan kumanda yardımıyla yattığım yerden dinleyeceğim müziği ayarlıyorum.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.