Ürün Önerisi: Xiaomi MiJia Akıllı Güvenlik Kamerası

Xiaomi MiJia Akıllı Güvenlik Kamerası

 Bugünkü ürün önerimiz olan akıllı kamera bir hırsızın en son karşılaşmayı isteyeceği kameralardan biridir. Çünkü bu ürünün o kadar çok özelliği, fonksiyonu var ki hırsızlara hiç şans tanımıyor. Evinizi korumak için, bebeğinizi gözlemek için, dükkanızı, deponuzu vs. korumak için bu kamera adeta biçilmiş bir kaftandır. Maliyetinin de çok olmaması sebebiyle, ihtiyacınız varsa eğer hemen almak isteyeceğiniz bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edebilirsiniz.


ürün önerisi, teknolojik ürünler, akıllı kamera
Xiaomi MiJia Security Camera


Adeta Sizin Teknolojik Gözünüz Oluyor!

 Kendisi küçük ama işlevi boyundan çok büyük olan bu kameranın görüntüsü de oldukça şık duruyor. Özelliklerinden bahsedecek olursak bu kamerayı Wi-Fi üzerinde telefonunuzla eşleştiriyorsunuz ve sonrasında istediğiniz zaman uygulamayı açıp anlık olarak kameranın çekim yaptığı alanı görüntüleyebiliyorsunuz. Sadece görüntülere bakmakla kalmayıp kamerayı telefon üzerinden 360 derece harekette ettirebiliyorsunuz. 1080 piksel görüntü kaydeden bu kameranın aynı zamanda gece görüş özelliği olduğu için geceleri de kontrol etmenize imkan sunuyor. Bunun dışında bir de hareket sensörü bulunuyor, kamera hareket algıladığı anda sizi bildirimle uyarıyor. Bu da yetmez diyorsanız son olarak bir özellikten daha bahsedelim. Bu özellik telefonunuzdan kameranızı aramanıza imkan veriyor ve sonrasından telefondan konuştuklarınız kameranın hoparlöründen duyuluyor. Bir nevi canlı bağlantı yapıyorsunuz ama sadece telefonun başındaki görüntüyü alabiliyor. Ayrıca 32 gb'a kadar hafıza kartını kaldırabilen bu cihaz, kaydettiği görüntüleri kartınıza anlık olarak kaydediyor, sizde sonrasında bu görüntüleri izleyebiliyorsunuz.

 Sizde bu ürünü beğendiyseniz ve almak istiyorsanız, aliexpress, banggood ve gearbest gibi yabancı alışveriş sitelerinde ismini aratarak ulaşabilir, 60-70 $ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

 Benim bu ürünü önermemin sebebi ise artan güvenlik açıklarından sizin en karlı şekilde çıkmanızı istememdir. Özellikle hareket sensörünün olması sebebiyle istenmeyen durumlardan sizi oldukça fazla koruyor. Buraya tıklayarek diğer ürün önerilerimize de göz atabilirsiniz. Umarım sizde bu ürünü beğenirsiniz, yorumlarınızı bekliyoruz... :")


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.