Uygulama Önerisi: Bounty

Bounty

 Bugünkü uygulama önerimiz ceplerinizi doldurmakla kalmayıp, sizi spora da teşvik ediyor. Evet, bu uygulamanın asıl amacı size çeşitli görevler yaptırarak para kazandırmak. Tabii bu görevleri yaparken de koşuşturduğunuz için bir nevi spor yapmış oluyorsunuz. Bounty, gerçekten para kazanmanın en kolay yollarından birisidir. Bu uygulamayı diğer uygulamalardan ayıran ise ciddi rakamlar kazandırmasıdır. 

uygulama önerisi, telefondan para kazanma
Bounty


Gezerek Ya Da Oturarak Para Kazanabilirsiniz!

 Günlük yaşantımızda hepimiz geziyoruz, fotoğraf çekiyoruz, alışveriş yapıyoruz, insanlarla konuşuyoruz... Bounty günlük rutinlerinizi kayıt altına almanız halinde size belirli bir ücret ödüyor. Evet, belirlenen yerin fotoğrafını çektiğinizde, alışveriş yaptığınızda veya herhangi bir mağazaya belirtilen soruları sorduğunuzda, bunları kayıt etmeniz halinde ödül kazanıyorsunuz. Sizin de Bounty ile para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken kullandığınız işletim sistemine uygun uygulamayı indirip giriş yapmak. Bundan sonra ise uygulamayı sürekli takip etmeniz gerekiyor ki açılan görevleri ilk siz yapabilin.

 "Ne tür görevler yaparak para kazanabiliriz?" diyorsanız eğer, çok fazla çeşitli görevler açılabiliyor ancak birkaç örnek verelim. Uygulamanın en çok kazandıran görevleri ve en sık açılan görevleri Turkcell görevleridir. Görevde size verilen soruları sorarak uygulama içerisinden sesinizi kaydediyorsunuz ve 20-30 TL kazanıyorsunuz. Bazen mağazada 1 dakika bile durmadan görevi bitiriyorsunuz ve 1 dakikadan kısa sürede 20-30 TL kazanmış oluyorsunuz. Bunun dışında ATM fotoğraflama, belirtilen mağazanın adresini yazıp mağazayı fotoğraflama, birkaç lira değerindeki 3-5 dakikalık anketler ve saymakla bitmeyen farklı değerlerde farklı görevler mevcut. Tabii bu açılan görevleri en çabuk kim görürse o yapıyor. Açılan bir görevi sadece bir kullanıcı yapabiliyor. Ancak Türkiye'nin her yerinde yüzlerce görev açılıyor. Kısacası ne kadar ekmek, o kadar köfte.

 Benim bu uygulamayı önermemin sebebi ise zamanında bu uygulamadan çok kısa sürede ve oldukça basit bir şekilde yüzlerce lira kazanmamdır. İnternetten, telefondan para kazanmanın  binbir türlü yolu var fakat Bounty bunların arasında "bence" açık ara en iyisidir. Bounty'den binlerce lira kazanan kullanıcılarcda var hatta hemen indirerek siz de kazanmaya başlayabilirsiniz. Tabii biraz hızlı olmak gerek. Binlerce lira kazanamasanız da kendinize yeni bir şeyler alabilecek veya günlük harçlığınızı çıkartabilecek bir miktar kazanmanız çok zor değil. Buraya tıklayarak diğer uygulama önerilerimize gidebilirsiniz. Umarım bu önerimizi beğenmişsinizdir, yorumlarınızı bekliyoruz. :"))Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.