Film Önerisi: Braven

Braven

 Bugünkü önerimiz aksiyon ve gerilim türündeki filmleri sevenler İçin vazgeçilmez bir film olacaktır. Bu filmin başrolünde oyunculuğu ve cüssesiyle Game Of Thrones'ta bir hayli öne çıkan "Jason Momoa" oynamıştır. 2018'de vizyona giren bu film çok fazla ses getirmese de bence bu yılın en iyi filmlerinden biridir.

Braven, 2018 filmler
Braven

Her Şeyi Ailesini Korumak İçin Yaptı!

ABD ile Kanada sınırı arasında yaşayıp, ağaç ustalığı yaparak geçinen Joe Braven'ın başı hiç ummadığı bir belaya girer. Uyuşturucu satıcılığı yapan çete, ellerinde bulunan uyuşturucuları saklamak için ıssız bir yerde sahipsiz olduğunu düşündükleri bir ev bulurlar ve buraya uyuşturucularını saklarlar. Ancak bu ev sahipsiz değil Joe'nun evidir. Başta Joe'yu hafife alan çete sonrasında başlarının büyük bir belada olduğunu anlarlar. Ailesini korumak için çete ile çatışan Joe'nun işi oldukça zordur. Çünkü karşısında birden çok çete üyesi vardır. Ancak çete içinde bu mücadele hiç kolay olmayacaktır. Uyuşturucu çetesi ile mücadele veren Joe, acaba bu mücadeleden sağ çıkacak mı?

 24 Ocak 2018'de vizyona giren bu film ABD ve Kanada ortak yapımıdır. "Lin Oeding"in yönetmenliğini yaptığı bu filmin başrollerinde "Jason Momoa", "Jill Wagner", "Stephen Lang" ve "Garret Dillahunt" oynamıştır. "Gerilim""Aksiyon" ve "Dram" türündeki bu filmin süresi 94 dakikadır. Filmin IMDb puanı ise 6.3'tür.

 Benim bu filmi önermemin sebebi ise başarılı oyuncuları ve konusu sayesinde sizi adeta filmin içine çekmesidir. Bence IMDb puanı olması gerekenden çok düşük bu yüzden bu filmin puanına bakıp asla yanılmayın. Buraya tıklayarak farklı kategorilerde ve farklı kalitedeki film ve dizi önerilerimize de göz atabilirsiniz. Umarım sizde bu filmi beğenirsiniz, izledikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz.

 İyi seyirler...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.