Film Önerisi: Peşimdeki Şeytan (It Follows)

Peşimdeki Şeytan (It Follows)

 Bugünkü önerimiz son yılların en özgün ve en kaliteli korku filmlerinden biridir. Özgün ve farklı konusuyla dikkatleri üzerine çeken bu filmin ilk gösterimi "Cannes Film Festivali"nde olmuştur. Dünya çapında 23.3 milyon dolar hasılat yapan bu film birçok ünlü eleştirmenden de olumlu yorumlar aldı.

Peşimdeki Şeytan, It Follows, Film Önerisi
Peşimdeki Şeytan (It Follows)

Çok Yakından Takip Edilmeye Başlar!

 Hayatının en heyecanlı dönemlerini yaşayan 19 yaşındaki "Jay Height" tüm yaşıtları gibi sürekli eğlenmek, sürekli gezmek ve erkeklerle takılmak ister. Bir gün hoşlandığı çocukla beraber şehirden uzakta, gözden ırakta bir harabeye gider ve cinsel ilişkiye girerler. Jay, bunu masum bir ilişki olarak görse de sonrasında harabede kendini baygın bir vaziyette bulur. Jay, bugünden sonra farklı ve değişik halüsinasyonlar görmeye başlar ve sürekli ensesinde bir nefes olduğunu düşünür. Çok yakından takip edildiğini anlayan Jay, arkadaşlarıyla beraber bu huzursuzluktan kurtulmak için çeşitli yollar arar. Jay ve arkadaşları, acaba bu beladan kurtulup huzura kavuşabilecek mi?

 8 Mayıs 2015'te vizyona giren bu film ABD yapımıdır. "David Robert Mitchell"in yönettiği bu filmin başrolünde "Maika Monroe" oynamıştır. 100 dakika süren bu film "Gerilim", "Gizem" ve "Korku" türündedir. Filmin IMDb puanı ise 6.9'dur.

 Benim bu filmi önermemin sebebi ise farklı konusuyla sizin ağzınızda farklı bir tat bırakacak olmasıdır. Her anı gerilim dolu olan bu film, sizi adeta nefessiz bırakacaktır. Buraya tıklayarak farklı kategorilerdeki, farklı film önerilerimize de göz atabilirsiniz. Umarım siz de bu filmi beğenirsiniz, beğenip beğenmediğinizi ve film hakkında görüşlerinizi mutlaka yorumlarda bize belirtin. :)

 İyi Seyirler... :"))

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.