Film Önerisi: O Ben Değilim (That's Not Me)

O Ben Değilim (That's Not Me)

 Bugünkü film önerimiz son yılların en çok beğenilen komedi filmlerindendir. Bu kadar beğenilmesinin sebebi belki de konusunun neredeyse herkesin aklından illa ki bir kere geçmiş olmasıdır. Son yıllarda izlediğim en iyi komedi filmlerinden olan bu filmi eminim sizde beğeneceksiniz ve eminim konusu sizinde aklınızdan daha önce geçmiştir.

Film önerisi, komedi filmleri
O Ben Değilim (That's Not Me)


Biri Ünlü Bir Oyuncu, Diğeri Garson!

 Polly ve Zoe isimli iki kardeş tek yumurta ikizi olduğu için oldukça fazla benzemektedirler. Polly her zaman ünlü bir oyuncu olma hayali kurarken, Zoe kardeşinin bu hayalini gerçekleştirir. Zoe, ünlü bir oyuncu olarak hayatını idame ettirirken Polly, hayatını garson olarak idame ettirmektedir. Kardeşinin ünlü bir oyuncu olmasını kıskanan Polly, benzerliklerini fırsat bilerek hayaline bir adım atmıştır. Polly, sanki kardeşi Zoe gibi her yerde ünlü bir oyuncuymuş gibi davranıp insanları aldatmaya çalışır. Bu sayede hayalini kendi dünyasında gerçekleştiren Polly'nin oyunu acaba nasıl sonlanacaktı?

 7 Eylül 2017'de vizyona giren bu film Avustralya yapımıdır. "Gregory Erdstein" in yönettiği bu filmin başrollerinde "Alice Cuthbert" ve "Isabel Lucas" yer almıştır. 85 dakika süren bu film "Komedi" ve "Dram" türündedir. Filmin IMDb puanı ise 5.5'tir.

 Benim bu filmi önermemin sebebi ise farklı bir konuyu ele alan bu filme sizin de hakim olmanızı istememdir. Buraya tıklayarak farklı kategorilerde diğer film önerilerimize de göz atabilirsiniz. Vizyona girdiği ilk günlerde oldukça ses getiren ve konuşulan bu filmi umarım sizde beğenirsiniz, yorumlarınızı bekliyoruz.

 İyi Seyirler.

1 yorum:

  1. aylardır komedi filmi izlemiyordum. bu anlamda bu öneriyi değerlendireceğim.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.