Müzik Önerisi: G-Eazy

G-Eazy

 Gerald Earl Gillum sahne adıyla G-Eazy 24 Mayıs 1989 Oakland - California doğumlu Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. Rap müzik üreten G-Eazy RCA Records ile birlikte çalışmaktadır.

G-Eazy
G-Eazy

Başarı Adımları!

 G-Eazy ilk albümünü 23 Haziran 2014 yılında ''These Tings Happen'' ile çıkardı. Albüm Billboard 200'de ilk üçe girdi. 4 Aralık 2015'de ise ''When it's Dark Out'' albümünü çıkardı. Son albümünü de 15 Aralık 2017'de ''The Beautiful Damned'' ile piyasaya sürdü.

 Oldukça kaliteli şarkılar üreten rapçi G-Eazy birçok sanatçı ile düet yaptı. 2016 yılında Britney Spears'ün ''Make Me'' şarkısına eşlik etti. 2015 yılında Bebe Rexa ile ''Me, Myself & I'' single'ını, 2017 yılında ise Halsey ile ''Him & I'', Kehlani ile ''Good Life'' single'ını çıkardı.

 MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde 2016 ve 2017 yıllarında ''Favori Hip-Hop Sanatçısı'' dalında aday gösterildi ve 2017 yılında ''Favori Hip-Hop Sanatçısı'' ödülünü kazandı.

 Benim G-Eazy'yi önerme nedenim rap müziğin Amerika'da gittikçe özünden uzaklaşması. Sadece boş sözlerle rap yapanlardan, bir nebze farklı olan G-Eazy kulağa hoş gelen müziğiyle beni mutlu ediyor. Önerebileceğim şarkıları ''I Mean it'', ''Him & I'' ve ''Me, Myself, I''dır.  

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.