En Çok Okunanlar - Nisan

Nisan Ayının En Çok Okunan Önerileri

 Bugün sizlere Nisan ayının en çok okunan önerilerini derledik. Bundan sonra her ayın başında, o ay en çok okunan 'farklı' kategorilere ait önerilerimizi derleyip, sizlere sunacağız. Bu ay en çok okunan önerilerimiz ise sırası ile şu şekilde ;


müzik, ürün, hediye, uygulama, film, dizi
Tove Lo, Magic Touch, Recontact Istanbul, Anthropoid, Dark

1- Tove Lo

 Bu ayın en çok okunma şampiyonu "Tove Lo" olmuştur. Bu ayki tüm önerilerimiz ve müzik önerilerimiz içinde en çok okunan içeriğimiz Tove Lo oldu. Tove Lo, okulunu bitirdikten sonra ailesine karşı çıkarak müziğe atılmış ve öncelikle bir grupla beraber çalan Tove Lo, bir süre ünlü sanatçılarla beraber söz yazarlığı yaptıktan sonra bireysel olarak müziğe atılmış ve tüm dünyaya adını duyurmuştur. Özellikle "Habits" isimli şarkısını dinlemenizi şiddetle öneriyorum. Buraya tıklayarak "Tove Lo" önerimizin tamamına göz atabilirsiniz.

2- Xiaomi MiJia Magic Touch

  Bu ay ürün önerilerimiz arasında en çok okunan içeriğimiz ise "Xiaomi MiJia Magic Touch" oldu. Xiaomi kullanıcıya yönelik geliştirdiği teknolojiye, Magic Touch isimli masaj aletini ekleyerek kullanıcılarına ne kadar önem verdiğini tekrardan kanıtlamış oldu. Bu ürün özellikle spor ağrılarınız için tam bir kurtarıcı olacaktır. 15 dakika gibi bir süre de ağrılarınızdan kurtulacağınızı vadeden bu ürün tam bir teknoloji harikası. Buraya tıklayarak bu ürün önerimizin tamamına göz atıp fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

3- ReContact Istanbul: Eyes Of Sky

 Recontact Istanbul: Eyes Of Sky uygulama önerimiz, bu ay en çok okunan uygulama önerimiz olmayı başardı. Bu uygulama tamamen yerli bir üretimdir. Recontact Istanbul, 2 farklı oyundan oluşmaktadır. İlki çok beğenilince daha da geliştirilip, ikincisini kullanıcılarına sunan bu uygulama ülkemizin en önemli ve değerli oyunlarından biri olmuştur. Beyoğlu'nun gerçek güvenlik kameralarından yararlanılarak tasarlanan bu oyun oldukça zevkli ve heyecan dolu. Buraya tıklayarak bu oyun için hazırladığımız içeriğin tamamını inceleyebilirsiniz.

4- Anthropoid

 Bu ayın en çok okunan film önerisi ise "Anthropoid" olmuştur. Bu film 2. Dünya Savaşı'nda planlanan bir suikastı konu edinmiştir. Alman ordusunun Doğu Cephesinde hızla genişlemesi ve Çekoslavakya'da binlerce insan katletmesi üzerine bir suikast planı yapılır ve bu suikast Anthropoid ile hayata geçer. Buraya tıklayarak bu film önerimizin tamamına göz atabilirsiniz.

5- Dark

 Bu ay en çok okunan dizi önerimiz ise "Dark" olmuştur. Son zamanlarda Netflix'in ne kadar başarılı işler yaptığını artık hepimiz biliyoruz. Dark da bu başarılı işlerden biri olmayı başardı. Almanlar tarafından çekilen bu dizi tam üç farklı zaman diliminde geçiyor. Bir nükleer santralin yaptığı kaza sonucu meydana gelen bu kara delik, insanlığın kaderiyle oynuyor. Buraya tıklayarak bu dizi önerimizin tamamını okuyabilirsiniz. 


11 yorum:

 1. Güzel bir derleme olmuş... Hepsi ilgilyle okunan yazılar...

  YanıtlaSil
 2. haarika tam aradığım bir site teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. Bu derlemeler aralarda kaliteli önerileri kaçıranlar için harika olacak. Teşekkürler...

  YanıtlaSil
 4. tove lo yakın zamanda youtube'da tesadüfen keşfettiğim, sonradan isveçli olduğunu öğrendiğim çok hoş sesli ve çekici iskandinav bayan.

  YanıtlaSil
 5. en çok okunanlar listesi nisan ayı değişikmiş şahsen böyle beklemezdim

  YanıtlaSil
 6. Gündemi yakalayan harika bir blog, abone oldum. Yeni yazılarınızı dört gözle bekliyor olacağım.

  YanıtlaSil
 7. Güzel bir blog olmuş emeğinize sağlık...

  YanıtlaSil
 8. İnsanların merak ettiği konuları açıklamışsınız emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
 9. ReContact Istanbul: Eyes Of Sky çok başarılı bir türk app olmuş, makale de başarılı

  YanıtlaSil
 10. Kitap, müzik, film yorumları ve anlatımları ile hizmet veren güzel bir öneri blogu tebrikler oneri ajandam

  YanıtlaSil
 11. Güzel bir derleme olmuş. Hepsi ilgiyle okudum.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.