Müzik Önerisi: Ariana Grande

Ariana Grande

 Bugünkü müzik önerimiz profesyonel bir oyuncu ve şarkıcı olan "Ariana Grande". Çıkış yaptığı tarihte özellikle ABD'de çok ses getiren Ariana Grande filmlere yaptığı şarkılarla ve ödül törenlerinde şarkı söyleyerek ünlendi. Ariana, 2013 yılında Amerika'nın çok önemli müzik şirketi Billboard'da Hot 100 listesinde ilk 10'a girerek kariyerinde önemli bir başarı elde etmiştir. Henüz 24 yaşında olan Ariana, başarı ivmesini korursa ismini dünya müzik tarihine kazıyacak gibi duruyor. 

müzik önerisi, en iyi müzikler
Ariana Grande

Mariah Carey'in Yeni Jenerasyonu!

 26 Haziran 1993 tarihinde doğan Ariana, daha 15 yaşındayken dünyanın en önemli ve bilindik tiyatro sahnesi olan "Broadway"de sahne almıştır. Burada sesini duyurduktan sonra ABD'nin en köklü ve bilindik TV kanallarından biri olan "Nickelodeon"da yayınlanan, çok sevilen ve izlenen dizi "Victorious"ta hem Cat Valintine isimli karakteri canlandırmış hem de bu diziye müzik yaparak önemli bir ün kazanmıştır. 

Çıkış albümünde Katty Perry'den yardım alıp çok önemli bir albüm hazırlayarak müzik sektörüne ilk profesyonel adımını attı. 3 Eylül 2013'te çıkardığı "My Everything" albümü toplam 12 parçadan oluşmakta ve toplam süresi 40 dakikadır. Bu albümün çok ilgi görmesinin ardından 2015'in Kasımında yani Noel'de "Christmas & Chill"i isimli ikinci albümünü piyasaya sürmüştür. Toplam 40 dakika süren bu albüm birçok ünlü dizide müzikleri çalınmış ve popülaritesini arttırmıştır. Son olarak 30 Ekim '015 tarihinde "Dangerous Woman" isimli albümünü yayınlayarak müzik dünyasında iyice yer edinmiştir.

 Benim Ariana Grande'yi önerme sebebim ise popüler kültüre çok iyi bir şekilde ayak uydurmuş olmasıdır. Mariah Carey'e çok benzetilen Ariana, Mariah'ın yeni jenerasyonu olarak adlandırıyor. Genç ve başarılı isim "Shawn Mendes" müzik önerimize veya farklı tarzlarıyla müzik dünyasına yeni bir soluk getiren "Serebro"  müzik önerimize isimlerinin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Umarım sizde Ariana'yı beğenirsiniz, düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın... :"))

2 yorum:

  1. Gerçekten çok ilginç önerileriniz var. Hepsi birbirinden harika. Her zamanki gibi bu önerinizi de yerimlerime kaydettim.

    YanıtlaSil
  2. Aradığım herşeyi bulabildiğim bi site özellikle müzik önerilerini takip ediyorum sağolun

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.