Müzik Önerisi: Serebro

Serebro

 Serebro, Rus bir Pop müzik grubudur. Olga Seryabkina, Katya Kischuk, Tatiana Morgunova isimli 3 genç ve güzel kızdan oluşan grup 2007 yılında Eurovision Şarkı Yarışması'nda "Song Number One" adlı şarkıyla Rusya'yı temsil ettiler ve yarışmayı 3. olarak bitirdiler.

müzik önerisi
Serebro

Arabadaki Klipleriyle Ünlü Oldular!

  Eurovision Müzik Yarışması'ndaki başarılarından sonra müzik kariyerlerinde daha sağlam adımlar atan Serebro, yayınlandığı yıl viral olan şarkıları Mama Lover ile neredeyse tüm dünyaya isimlerini duyurdular. Turnelere ve festivallere de katılarak isimlerini iyice duyurdular ve bir star oldular. Grup üyelerinden bazıları gruba veda etse de grup dağılmadan yeni üyelerle birlikte 2006'dan bu yana varlığını sürdürüyor ve kalitesinden ödün vermiyor. Aynı zamanda 2006'dan bu yana dünya çapında birçok ödül kazandılar. 

 Serebro; 2009 yılında 11 parçalık "OpiumRoz" isimli, 2011 yılında 15 parçalık "Mama Lover" isimli, 2013 yılında ise 17 parçalık "Serebration" isimli 3 albüm yayınlamışlardır. 

 Son birkaç yıldır aktif olarak performanslar sergilemeseler de yıllarca dağılmayan nadir gruplardan olan Serebra'yı eminim ki siz de Mama Lover klibini gördüğünüzde anımsayacaksınız. Sadece Mama Lover değil; "Mi Mi Mi", "Malo Tebya" gibi şarkıları da oldukça güzel ve mutlaka aşina olduğunuz şarkılardır. Umarız grup yeniden toparlanır ve kendilerine has tarzlarıyla müzikleri üretmeye devam ederler. Buraya tıklayarak diğer müzik önerilerimize göz atabilirsiniz. Şimdiden keyifli dinlemeler :'))

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.