Müzik Önerisi: Shawn Mendes

Shawn Mendes

 Bugünkü müzik önerimizin başrolünde internet camiasında yaptığı coverlarla ün yapıp tüm dünyaya sesini duyuran 'Shawn Mendes' vardır. Shawn Mendes 2018 yılında 'Times'ın "en etkili 100 insan" listesine dahil edildi ve Shawn bu listeye dahil olmuş en genç insan oldu. Ayrıca 15 yaşında "Billboard Hot 100"de top 25 listesine giren Shawn, bu listeye de giren en genç şarkıcı olmuştur.

müzik önerisi
 Shawn Mendes

Yaptığı Coverlarla Ünlendi!

 Shawn Mendes, 8 Ağustos 1998 yılında Kanada'nın Toronto şehrinde dünyaya gelmiştir. Annesi Portekizli bir emlakçı babası ise İngiliz bir iş adamı olan Shawn Mendes, hepimizin bildiği Vine isimli uygulama sayesinde tanındı. Bundan 3-5 sene önce hepimizin kullandığı ancak şuan marketlerden dahi kaldıran Vine uygulaması Shawn için büyük bir nimet oldu. Shawn, Vine üzerinden yaptığı coverları paylaşıyordu, sanatçı menajeri "Andrew Gertler" bu coverları çok beğenerek Shawn'ı müzik sektörüne taşıdı. 

 Island Plak şirketinde müzik yapmaya başlayan Shawn, kısa süre içerisinde "Life Of Party" isimli single'ını piyasaya sürerek büyük ilgi topladı. Billboard'un hazırladığı top 25 listesine giren Shawn, beşinci sıraya yükselerek kendini tanıtmış oldu. Camila Cabello'yla düet yapan ve Taylor Swift'in turnelerinde, Taylor sahneye çıkmadan önce açılış yapan Shawn sahne deneyimiyle beraber ün de kazanarak tam anlamıyla bir şarkıcı oldu.

 Benim Shawn'ı önermemin sebebi özgün ve kaliteli işler yapmasıdır. Buraya tıklayarak diğer müzik önerilerimize de göz atabilirsiniz. Özellikle yaptığı yazlık müziklerle, herkesin kulağına aşine olan Shawn'ı umarım sizde beğenirsiniz, düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın. :")

7 yorum:

 1. Billboard Hot 100 içerisinde yer alması süper bi başarı.. aşırı merak ettim hemen açıyorum. Öneriler arasında yer alması hem yakışıklı hem de justin alternatifi olarak dikkat çekiyor.

  YanıtlaSil
 2. Ilgi çekici bir öneri gibi duruyor. Hemen Google amcamızda aratalım. Merak ettim doğrusu.

  YanıtlaSil
 3. Bu adamın tarzına bayılıyorum ya, sitenizde görmek mutlu etti

  YanıtlaSil
 4. Sitenizde iyi tanitmissiniz tanimis olduk tesekkurler

  YanıtlaSil
 5. Harika bir öneri. Daha önceden bu şarkıcının bir parçasını duymuştum. Bu yazı ile tekrar dinledim. Çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 6. Güzel bir sese ve yoruma sahip olan bu genç müzisyeni bize tanıtan tabii ki Öneri Ajandam oldu.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.