Ürün Önerisi: Akıllı Yüzük Xenxo S-Ring

Akıllı Yüzük Xenxo S-Ring

 Bugünkü ürün önerimiz hayatınızda gördüğünüz en ilginç teknolojik ürün olabilir. Normal bir yüzükten hiçbir farkı olmayan bu giyilebilir teknoloji harikası yüzük Xenxo S-Ring, oldukça başarılı ve kullanışlıdır. Bu ürün sayesinde görmüş oluyoruz ki giyilebilir teknoloji artık hayatımızda kullandığımız her eşyayla uyumlu olacak gibi duruyor.

ürün önerisi, hediye önerisi
Akılı Yüzük Xenxo S-Ring

Bir Yüzük, 12 İşlev! 

 Akıllı saat, akıllı çanta gibi bir çok giyilebilir teknolojik ürünü hepimiz muhakkak duyduk veya gördük ama akıllı yüzük ilk defa karşımıza çıktı. Bu yüzük cep telefonu görüşmesinden, kişisel asistana kadar bir çok özellik barındırıyor. Bu yüzüğün üzerinde bir buton, bir lighting girişi, mini bir mikrofon ve hoparlör bulunmaktadır. 4 GB dahili hafızası bulunan bu ürünün üzerinde hareket ve yakınlık sensörü de mevcuttur. Bu ürünü bluetooth aracılığı ile telefonunuza bağlayıp 12 farklı işlevde kullanabiliyorsunuz. Bunlardan bazıları sabahları titreşimle uyandırma, SOS yardımı, telefon görüşmesi ve temassız ödemedir. 

 Günlük kullanımda ortalama 5 saat, telefon görüşmesi sık yaptığınız takdirde 2-3 saat pil ömrü sağlayan bu ürün yaklaşık 45 dakikada şarj oluyor. Suya ve toza dayanıklı olan bu ürün -10 ve 70 derece sıcaklıkta sorunsuz çalışmaktadır. Kasım 2018'de piyasaya sürülecek bu ürünü satışa sunulduktan sonra 200 dolar gibi bir fiyatla "KickStarter" sitelerinden satın alabilirsiniz.

 Benim bu ürünü önermemin sebebi ise bu ürünün mutlaka bir çok insanın dikkatini çekecek olmasıdır. Dolayısıyla yüzük sayesinde sizde gözde olabilirsiniz, ayrıca çok şık da duruyor diyebiliriz. Buraya tıklayarak diğer ürün önerilerimize de göz atabilirsiniz. Umarım sizde bu ürünü beğenirsiniz, düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın. :"))

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.