Ürün Önerisi: Xiaomi Taşınabilir Sinek Kovucu

Xiaomi Taşınabilir Sinek Kovucu

 Bugünkü önerimiz, son dönemin teknoloji devi Xiaomi'den yepyeni bir ürün. Özellikle android tabanlı ürünler geliştirip sunan Xiaomi, git gide ürün yelpazesini genişletiyor. Öyle ki akıllı bisikletten akıllı ayakkabıya, pirinç pişiriciden akıllı ev ürünlerine kadar ihtiyacınız olan neredeyse tüm ürünleri üretip geliştiren Xiaomi, bu kez de sivrisinek kovucu üretti. Xiaomi artık sadece akıllı ürünler değil, kullanıcın ihtiyacı olan tüm teknolojik ürünleri üretmeye başladı.

xiaomi sinek kovucu, ürün önerisi, hediye önerisi
Xiaomi Taşınabilir Sinek Kovucu

Tabletlerini Her Marketten Bulabilirsiniz!

 Bu sivrisinek kovucuyu yanınızda powerbank bulunduğu takdirde her ortamda çalıştırabilirsiniz. 46.8 mm x 20.5 mm boyutlarındaki bu cihaz sadece 25 gram ağırlığa sahiptir. Özellikle yaz aylarınızın kabusu olan sivrisineklerden bu cihaz sayesinde kurtulabilirsiniz. Toz geçirmez özelliği ile de ister kamp alanında ister evinizde kullanabilirsiniz. Bu cihazı çalıştırmak için yapmanız gereken iki şey var; birincisi içerisine tablet koymak, bu tabletleri her markette elektromat tablet ismiyle bulabilirsiniz. İkincisi ise bir micro usb ile bu cihazı beslemek. Tabii bunun için en uygun cihaz powerbankler, 10.000 mAh kapasiteli powerbank ile kesintisiz olarak 15.7 saat çalışabilen bu cihaz oldukça portatif ve şıktır.

 Bu cihaz Xiaomi'nin vatanı Çin'de 4 dolara satılırken ülkemizde 50 liraya yakın bir değer biçilmiştir. Ürünü satın almak isterseniz eğer Google'da ismiyle aratıp çeşitli Türk veya Yabancı internet sitelerinde bulabilirsiniz.

 Benim bu cihazı önermemin sebebi ise yaz aylarında sineklerle nasıl bir savaş verdiğinizi bilmemdir. Sivrisinekler özellikle yazlık bölgelerde bir çok insanın canını sıkmaktadır, hele ki gece kulağınızda vızıldayıp uyutmayan sinekler tam bir kabus. Bu dertten her ortamdan kurtulmak  istiyorsanız eğer bu cihaz tam sizlik. Xiaomi Akıllı Ayakkabı ürün önerimize veya Xiaomi Diş Fırçası ürün önerimize de isimlerinin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Umarım siz de bu ürünü beğenirsiniz, fikirlerinizi mutlaka yorumlarda belirtiniz. 

4 yorum:

 1. Hazır yaz mevsimi de geliyor..Süper bişeymiş.50 lira hiç bişey valla ciddi ciddi almayı düşünüyorum.Kullanıcı yrumlarını da paylaşsaydınız keşke. teşekkürler öneri harika..bu gibi kreatif ürünlerin tavsiyesine yoğunlaşmanızı bekliyoruz.

  YanıtlaSil
 2. İşe yarayıp yaramadığı konusunda tereddütlerim olan bir ürün. Var mı acaba kullanan?

  YanıtlaSil
 3. Ucuz maaliyetli bir ürün daha. İşe yarar mı peki ? denemek gerekiyor.

  YanıtlaSil
 4. Xiaomi çıldırdı ya. Bu muhteşem ürünlerini de sizin sayesinizde öğreniyoruz. Teşekkürler öneri ajandam.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.