Uygulama Önerisi: Beat Snap

Beat Snap

 Bugünkü uygulama önerimiz özellikle müzikle uğraşan veya müziğe ilgi duyan arkadaşlarımız için adeta biçilmiş bir kaftandır. Günlük rutinlerinde müzik dinleyen her insanın, kendi yaptığı müziği dinlemesi oldukça keyifli olacaktır. Evde, yolda, işte, telefonunuzun yanınızda olduğu her an bu uygulamayla müzik yapıp dinleyebilirsiniz.

uygulama önerisi, android uygulamalar, ios uygulamalar
Beat Snap

1000'den Fazla Enstrüman!

 Kendi müziğinizi yapıp dinlemeniz için oldukça eğlenceli bir yol olan Beat Snap, sizi adeta bir müzisyene dönüştürüyor. Trap, Dubstep, Hip-Hop, Drum, Bass, Trance, Pop, Rock, Techno gibi birçok tarzı içerisinde barından bu uygulamada tam 1000 adet enstrüman bulunmaktadır. Ancak müzik yaparken sadece bunlardan dördünü seçip müzik yapabiliyorsunuz. Bu uygulamayla dilediğiniz enstrümanları seçip muhteşem melodiler oluşturup arkadaşlarınızla veya sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz. Arayüzü ve kullanımı oldukça basit olan bu uygulama sayesinde içinizdeki müzisyeni keşfedin.

 Bu uygulamaya sahip olmak istiyorsanız eğer Google Play Store veya App Store'da ismiyle aratıp ücretsiz indirebilirsiniz. Denemesi tamamen ücretsiz olan bu uygulama ilerleyen zamanlarda bazı yükseltmelerde vs. küçük meblalar istemektedir. 

 Benim bu uygulamayı önerme sebebim ise uygulamanın size çok basit bir şekilde çok kaliteli müzik yapabilme imkanı sunmasıdır. Çektiğiniz fotoğrafları melodiye dönüştüren uygulama Melodist ve size çeşitli görevler vererek para kazanmanızı sağlayan Bounty'e buralardan ulaşabilirsiniz. Sizi Tiesto, David Guetta gibi hissettiren bu uygulamayı umarım sizde beğenirsiniz. Fikirlerinizi ve görüşlerinizi  yorumlarda mutlaka bize bildirin. Şimdiden iyi eğlenceler. :")

6 yorum:

 1. Müzik yapma uygulamaları bana hep yıllar önce telefonlarımızda besteleyici programları hatırlatıyor.Neticede teknoloji gelişti ve şaşırtıcı boyutlara ulaştı bu gibi uygulamalar heyecan veriyor insana.

  YanıtlaSil
 2. Her zaman bu tür uygulamalara merak duymuşumdur. 1 ay önce bu uygulamayı indirmiştim. Çok işe yarar bir uygulama.

  YanıtlaSil
 3. Şu tarz uygulamalara bayılıyorum. Çok güzel kafa dağıtıyor. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. Uzun zamandır boş zamanlarımı da güzel değerlendirebilmek adına bir arayış içerisindeydim ve Öneri Ajandam bu güzel uygulama ile imdadıma yine Hızır gibi yetişti. Teşekkürler Öneri Ajandam.

  YanıtlaSil
 5. Güzel bir uygulamaya benziyor hemen indireceğim özellikle de kızım çok bayılacak bu programa bu tarz bir uygulama arıyordu. Saolun

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.