En Çok Okunanlar - Mayıs

Mayıs Ayının En Çok Okunan Önerileri

 Bugün sizlere bir ay içinde en çok okunan önerilerimiz serisinin ikinci içeriğini sunuyoruz. Bu seri de ayın en çok okunan "farklı" kategorilerine ait beş öneri bulunmaktadır. Nisan ayında bu içeriğin ilgi görmesi nedeniyle artık bunu rutin haline getirip her ay sizlere sunacağız. Nisan ayının en çok okunan önerilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

film, müzik, dizi, ürün-hediye, uygulama
Westworld - Serebro - Xiaomi - Spring Breakers - Beat Snap

1- Westworld

 Bu ayın en çok okunma şampiyonu son dönemlerin en çok konuşulan dizisi "Westworld". Yapay zekanın sandığımız kadar masum olmadığını tüm gerçekliğiyle bizlere sunan bu dizi bilim kurgu sevenler için adeta biçilmiş bir kaftan. Dram, Gizem, Bilim Kurgu türündeki bu dizi 2 sezon toplam 20 bölümden oluşmaktadır. 1 saat kadar süren bölümleri gün içinde çerez niyetinde gidecek türden. Westworld önerimizin tamamına ulaşmak için isminin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. 

2- Serebro

 Listemizin ikinci sırasında Rusya'nın en çok dinlenen gruplarından "Serebro" yer alıyor. Serebro, Rus bir Pop müzik grubudur. Olga Seryabkina, Katya Kischuk, Tatiana Morgunova isimli 3 genç ve güzel kızdan oluşan grup 2007 Eurovision yarışmasında 3. olarak isimlerini dünyaya duyurmuştur. Serebro önerimizin tamamına ulaşmak için isminin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

3- Xiaomi Taşınabilir Sivrisinek Kovucu

 Bu ay en çok okunan ürün önerimiz ise bir sivrisinek kovucu. Yaz aylarının gelmesiyle sinekler yavaş yavaş meydana çıkmaya başladı haliyle birçok insanda bu rahatsız durumu ortadan kaldırmak için bunun bir çözümü olan ürün önerimize epey ilgi gösterdi. Xiaomi artık sadece akıllı ürünler değil, kullanıcın ihtiyacı olan tüm teknolojik ürünleri üretmeye başladı öyle ki bunlardan birisi de insanların yazın en büyük sorunların biri sinekler için taşınabilir bir sinek kovucu üretti. Xiaomi Taşınabilir Sivrisinek Kovucu önerimizin tamamına ulaşmak için isminin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

4- Bahar Tatili (Spring Breakers)

 Bu ay en çok film önerimiz ise dünyaca tanınan "Selena Gomez"in başrol aldığı "Bahar Tatili (Spring Breakers)". Gençlik tarzındaki bu film dram ve suç türünde bir filmdir. Yaz tatili için yeterli paraları olmayan bir arkadaş grubu bir soygun yaparak tatil paralarını elde ederler ancak polisler bu arkadaşların mutluluğunu çok geçmeden sonlandırır ve mahkeme karşısına çıkarlar. Her şey bu mahkemenin sonucuyla değişir, hayatları hiç ummadıkları bir yöne doğru gitmeye başlar. Bahar Tatili (Spring Breakers) önerimizin tamamına ulaşmak için isminin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. 

5- Beat Snap

 Listemizin son sırasında uygulama önerilerimizden "Beat Snap" var. Bu önerimiz özellikle müzikle uğraşan veya müziğe ilgi duyan arkadaşlarımız için oldukça eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabilecek bir uygulamadır. Öyle ki evde, yolda, işte, telefonunuzun yanınızda olduğu her an bu uygulamayla müzik yapıp dinleyebilirsiniz ve eğlenebilirsiniz. 1000'den fazla enstrümanı içerisinde barındıran bu uygulama ücretsizdir. Beat Snap önerimizin tamamına ulaşmak için isminin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.


12 yorum:

 1. ellerinize sağlık, bilgilendirmeniz için çok teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Başarılı bir paylaşım olmuş teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim

  YanıtlaSil
 3. İçeriklere göre okunduğu belli fotoğraflardan bilgilendirme için teşekkürler. :)

  YanıtlaSil
 4. Westworld 2.sezonu çok keyif vermedi bana. merak uyandırmıyor artık bende.

  YanıtlaSil
 5. sivrisinek kovucu iyiymiş :) ondan alacağım, xiaominin telefonunu kullanıyorum ama diğer ürünlerini hiç denememiştim bi deneyelim bakalım.

  YanıtlaSil
 6. sivrisinek kovucu iyiymiş :) ondan alacağım, xiaominin telefonunu kullanıyorum ama diğer ürünlerini hiç denememiştim bi deneyelim bakalım.

  YanıtlaSil
 7. gerçekten güzel bir derleme olmuş... Diğer yazılar da ilgiyle okunuyor.

  YanıtlaSil
 8. Xiaomi midemi bulandırmaya başladı abi inanılmaz bir firma her şeyi üretiyor ya:D

  YanıtlaSil
 9. Başarılı bir paylaşım olmuş teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim

  YanıtlaSil
 10. Çok başarılı bir site, daha önce bulamadığıma üzüldüm.. Zengin içerikle besleniyor..

  YanıtlaSil
 11. fotoğraflar çok dikkat çekici olmuş :) Bahar tatili fena değildi

  YanıtlaSil
 12. Çok başarılı bir site, teşekkürler

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.