Film Önerisi: Blockers

Blockers

 Bugünkü önerimiz altında yatan büyük bir dramı komediye dönüştüren film "Blockers". Film kız çocuğu her ebeveynin muhakkak aklından geçen ve hatta zaman zaman endişelendiren bir konuya sahip. 2018'in en çok ses getiren komedi filmlerinden olan Blockers, dünya genelinde tam 90 milyon dolar hasılat ederek büyük bir ticari başarı elde etmiştir. Eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler alan bu filmin gidişatı da oldukça akıcıdır.

Komedi Filmleri
Blockers - Komedi Filmleri

Kızlarının Bekaretini Korumak İsteyen 3 Ebeveyn!

 Kız çocuğu ebeveynleri yer yer kötü hissettirecek bu film aslında empati kurmanız adına büyük bir fırsat sunuyor. Julie, Kayla ve Sam birbirlerinden ayrılmayan üç ergen kızdır. Bu üç küçük kız mezuniyet balolarından evvel birbirlerine mezuniyet gecesi düzenlenen baloda bekaretlerini kaybetmelerinin sözünü vermiştir. Sam, aslında kendini lezbiyen gibi hissetse de anlaşmayı bozmamak için onlara ayak uydurmuştur. Bu üç kızın ailesi bu anlaşmayı bir şekilde öğrenir ve organize olurlar. Üç farklı ebeveyn tek bir ortak amaç için toplanır ve kızlarının balo gecesi bekaretlerini kaybetmemesi için işe koyulurlar. Ünlü Amerikan Güreşçisi John Cena'da bu ebeveynlerden biridir. Acaba bu üç ebeveyn amaçlarına ulaşacak mı?

 6 Nisan 2018'de vizyona giren bu film ABD yapımıdır. "Kay Cannon"un yönettiği filmin başrollerinde "John Cena", "Geraldine Viswanathan", "Gideon Adlon" ve "Kathryn Newton" yer almıştır. 102 dakika süren bu filmin türü "Komedi"dir. Filmin IMDb puanı ise 6.8'dir.

 Benim bu filmi önermemin sebebi ise keyifli bir pazar sineması tadında olmasıdır. Güldürürken özellikle kız çocuk ebeveynlerini fazlasıyla düşündürecek bu film oldukça eğlencelidir.  2018'in en başarılı korku filmlerinden "Sessiz Bir Yer (A Quiet Place)" film önerimize veya beyninin yüzde yüzünü kullanıp olağanüstü güçlere sahip olan "Lucy" adlı film önerimize isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Umarım sizde bu filmi beğenirsiniz, düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

 İyi Seyirler... :"))

1 yorum:

  1. gerçekten çok güzel filmler öneriyorsunuz blockers film önerisi herkes tarafından izlenmesi gereken eğlenceli bir film

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.