Film Önerisi: Kaset İşi (Sex Tape)

Kaset İşi (Sex Tape)

 Bugünkü önerimiz romantizmi ve komediyi çok güzel bir şekilde harmanlamış olan film "Kaset İşi (Sex Tape)". Konusuyla ve oyunculuklarıyla hayli beğeni alan bu film dünya çapında 130 milyon dolara yakın bir hasılat elde ederek muhteşem bir ticari ve sinema başarısı elde etmiştir. Sizi güldürürken yer yer gerecek olan bu filmi eminim çok beğeneceksiniz.

Komedi Filmleri
Kaset İşi (Sex Tape) - Komedi Filmleri

Asıl Amaçları Çok Masumdu!

 10 senedir evli ve 2 çocuk sahibi olan Jay ve Annie oldukça mutlu ve sorunsuz bir evlilik sürdüren çifttir. Ancak hiçbir ilişki dört dörtlük olmuyor, bu çiftimizin de sorunu cinsel hayatlarının fazlasıyla monotonlaşmasıydı. Birbirlerine ilişkinin ilk zamanlarındaki gibi yakın olmadıklarını anlayan çift, bunu bir an önce düzeltmek için yeni ve heyecanlı bir şeyler aramaya başlar. Annie'nin ise aklına ikisinin de çok beğeneceği bir fikir gelir. Bu fikir "bir seks filmi çekmek"tir. Çok güzel hazırlık yaparak tablet karşısına geçen bu çiftimiz videoya başlar ve düşündükleri gibi çok ateşli ve güzel bir gece geçirirler ve bunun tamamını kayıt ederler. Her şeyin güzel gittiğini zannederken bir noktayı gözden kaçırırlar. Bu tablet aynı programı kullanan diğer tüm cihazlara videoyu otomatik olarak eş zamanlar ve hepsine videoyu gönderir. Videoyu sabah silmeyi düşünen çift için artık çok geçtir. Bu işten kurtulmanın tek yolu diğer tüm cihazları bulup videoyu onlardan silmektir. Acaba bu çiftimiz yaşadıkları güzel geceyi güzel sonlandırabilecek mi?

 5 Eylül 2014'te vizyona giren bu film ABD yapımıdır. "Jake Kasdan"ın yönettiği bu filmin başrollerinde dünya sinema yıldızı "Cameron Diaz" ve "Jason Segel" yer almıştır. 94 dakika süren bu film "Romantik" ve "Komedi" türündedir. Filmin IMDb puanı ise 5.1'dir.

 Benim bu filmi önermemin sebebi ise farklı senaryosuyla sizi güldürürken yer yer fazlasıyla germesidir. İzlemesi aşırı keyifli olan bu filmin başrolünde ünlü oyuncu Cameron Diaz'ın da yer alması filmi daha güzel bir hale getirmiş. 2018'in en başarılı korku filmlerinden "Sessiz Bir Yer (A Quiet Place)" film önerimize veya beyninin yüzde yüzünü kullanıp olağanüstü güçlere sahip olan "Lucy" adlı film önerimize isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Umarım sizde bu komedi filmini beğenirsiniz, düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın. 

 İyi Seyirler... :") 

1 yorum:

  1. Kaset işi (sex tape) gerçekten çok güzel bir film.Çok kaliteli bir oyuncu kadrosu bulunmaktadır.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.