Ürün Önerisi: M&J Bluetooth Earphones

M&J Bluetooth Earphones

 Bugünkü ürün önerimiz teknolojik aletlerden geri kalmak istemeyip ancak maliyetlerinden dolayı geri kalan arkadaşlarımız için çok faydalı olacak. Bu teknolojiyi ilk Apple piyasaya sürdü ancak maliyeti olması gerekenden çok fazla olduğu için maliyeti daha düşük earphones'lar üretilmeye başladı. Açıkçası bana da Apple'dan 800-900 lira verip almak yerine benzerlerini makul ücretle alıp kullanmak daha mantıklı geldi. Tabii ki kalite farkı olacaktır ancak sizde benim gibi sıradan bir müzik dinleyicisiyseniz oldukça memnun kalacağınızı düşünüyorum.

airpods alternatifi, bluetooth kulaklık
M&J Bluetooth Earphones - Airpods Alternatifi

4-5 Saat Kesintisiz Müzik Keyfi!

 Airpodsların hemen hemen tasarımının nasıl olduğunu biliyoruz, bu ürün onun bir benzeri olsa da dış görünüş açısından kulaklığın hiçbir farkı bulunmuyor. Oldukça şık ve kablosuz olmasından dolayı rahat bir kullanımı olan bu kulaklık size müzik dinleme ve arama yapmanıza imkan sağlıyor. Bu kulaklık aynı anda iki farklı cihaza da bağlanabilir ve şarj durumu iki cihazdan da kontrol edilebilir. Dizüstü PC, cep telefonu, tablet kısacası bluetooth olan tüm cihazlarla uyumlu olan bu ürünün bluetooth bağlantısı 10 metreye kadar kopmuyor. Şuan dilimizle uyumlu olmayan bu cihazın içerisinde İngilizce ve Çince olmak üzere iki dil vardır. Tabii kullanım açısından düşünürsek pek de ihtiyacınız olmayacak bu dilleri bilmenize. Konuşma ve müzik süresi 4,5 saat olan bu ürünün bekleme süresi ise 100 saattir.

 Paket içeriğinde 2 adet mini bluetooth kulaklık (sağ ve sol), 1 adet Şarj kutusu, 1 adet USB Şarj kablosu ve 1 adet kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Sizde bu ürüne sahip olmak istiyorsanız eğer buraya tıklayarak ürüne gidip 10 dolar ödeyerek sahip olabilirsiniz.

 Benim bu ürünü önermemin sebebi makul bir fiyata airpods'u aratmayacak olmasıdır. An itibariyle doların 4,5 lira olmasıyla tüm elektronik cihazların fiyatları uçtu. Bu yüzden airpods almak yerine böyle bir ürün kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır. Umarım önerimizi beğenmişsiniz, yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. :")

1 yorum:

  1. Ürün linkinden birşey çıkmıyor link kırık galiba yenileyebilir misiniz

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.