Uygulama Önerisi: Airbnb

Airbnb

 Bugünkü önerimiz özellikle yakın zamanda tatil yapmayı düşünenler için adeta bir biçilmiş kaftan. Solo veya grup halinde tatil planlarken o siteden o siteye gidip ev, otel, aktivite vs. incelemek bende olduğu gibi sizi de fazlasıyla yoruyorsa bu uygulamayı bir an önce indirmelisiniz. Hemde bu seyahatinizin yurtiçi veya yurtdışı olması hiç mühim değil Seul'den Rio'ya Barcelona'dan İzmir'e tatil yapabileceğiniz çoğu yerde Airbnb sizin yanınızda.

Uygulama önerisi
Airbnb -  Uygulama

191'i Aşkın Ülke ve 4 Milyondan Fazla Kiralık Ev Seçeneği!

 Kullanıcılar bu uygulamayı genellikle sadece ev kiralamak için kullansa da uygulama aslında bundan çok daha fazlasını size sunuyor. Öyle ki sayısız aktiviteye buradan ulaşabilir, planlayabilirsiniz. Seyahat ettiğiniz şehrin en gurme kahvecisinide keşfedebilirsiniz, Toskana ormanlarına mantar toplamaya da gidebilirsiniz. Öncelikle yapman gereken ilk adım seyahat etmek istediğin lokasyonu seçmek. Şimdi sırada konaklamak istediğin evi bulmakta, uygulama içerisinden bütçenize, tarzınıza vs. en çok uyan evi fotoğraflarına ve detaylarına bakarak belirleyebilirsiiniz.

 Sizde bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız eğer android veya iOs cihazınızın marketinde ismiyle aratıp ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz veya aynı isimle arama motorlarında aratarak Web hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

 Benim bu uygulamayı önermemin sebebi tatile gitmeden saatlerce, günlerce ve hatta haftalarca plan yapıp tatilinizden soğumamanızı istememdir. Evet, seyahat etmek için tüm kriterlerinizi sağlamıyor ancak sizi büyük bir yükten kurtaracağına eminim. Çektiğiniz fotoğrafları melodiye dönüştüren uygulama Melodist ve size çeşitli görevler vererek para kazanmanızı sağlayan Bounty'e buralardan ulaşabilirsiniz. Umarım sizde bu uygulamayı beğenirsiniz, düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın. :"))

2 yorum:

  1. Güzel uygulama gerçekten teşekkür ederiz tavsiye için

    YanıtlaSil
  2. Puanlama sistemi ve üyelerinin gerçekçi açıklamalarından dolayı sık tercih ettiğim bir uygulama.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.