En Çok Okunanlar - Haziran

Haziran Ayının En Çok Okunan Önerileri

 Bugün sizlere bu ay en çok okunan önerileri derledik. Bu serimizin üçüncüsü olan bu içerik oldukça beğenildiği için bundan sonraki aylarda da bu seriye devam edeceğiz. Bu serimizde ayın en çok okunan "farklı" kategorilere sahip önerileri derliyoruz. "Nisan" ayının en çok okunan önerilerine buraya tıklayarak, "Mayıs" ayının en çok okunan önerilerine de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


en çok okunanlar
Sex Tape - You Me Her - Hp Sprocket - Aura - Zaz

1- Kaset İşi (Sex Tape)

 Bu ayın en çok okunan önerisi Kaset İşi (Sex Tape) filmi oldu. Dünya çapında 130 milyon doları aşkın hasılat eden bu filmin başrolünde bir çoğumuzun tanıdığı "Cameron Diaz" yer almıştır. Romantik ve komediyi çok güzel harmanlayan bu film izlerken sizi çok eğlendirecek. Kaset işi (Sex Tape) önerimizin tamamına ulaşmak için isminin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. 

2- You Me Her

 Listemizin ikinci sırasında ise bir Netflix işlerinden olan "You Me Her" bulunuyor. Netflix'in dizi konusunda ne kadar iyi olduğunu artık hepimiz biliyoruz bu da o başarılı yapımlardan ve özgün konulardan biri. Bir escortla tanışan çiftin hayatını konu edinen bu film bazen ağır dramlar içerirken bazen sizi çok güldürecek. You Me Her önerimizin tamamına ulaşmak için isminin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

3- Hp Sprocket Mini Yazıcı

 Listemizin üçüncü sırasında ise şık ve minimal tasarımı ile HP Sprocket yer alıyor. Sıfır mürekkeple binlerce stickerlı fotoğraf basabileceğiniz bu makine hem çok kullanışlı hem de çok hesaplı. Özellikle sevgilinize bu zamanda alabileceğiniz en iyi hediyelerden biri olan bu ürün adeta hayatınızın bir parçası olacak. HP Sprocket Mini Yazıcı önerimizin tamamına ulaşmak için isminin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

4- Aura

 Listemizin dördüncü sırasında ise sizi huzura kavuşturacak olan uygulama "Aura" yer alıyor. App Store'da meditasyon kategorisinde yılın uygulaması seçilen Aura sizi stresten uzaklaştırıyor. Öyle ki yaptıkları araştırma da kullanıcılarının %80'inin 3 gün düzenli kullandıklarında streslerinin kesinlikle azaldığı gözlemlenmiş. Aura önerimizin tamamına ulaşmak için isminin üzerine tıklamanız yeterlidir.

5- Zaz

 Listemizin son sırasında ise çocukluğundan beri müzikle uğraşan "Zaz" bulunuyor. Zaz 5 yaşından itibaren eğitimler görerek sesini ve yeteneğini erken yaşta geliştirmiştir. Çıkardığı gırtlak ve tiz sesler sizi büyülerken özellikle Fransız aksanı sevenler Zaz'ın yaptığı bu müziklerin müdavimi olacaktır. Zaz önerimizin tamamına ulaşmak için isminin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. 

15 yorum:

 1. Öneriler güzel :)
  Sex Tape'nin çok okunması oldukça normal aslında bir yanda çünkü sex-sells...

  YanıtlaSil
 2. içerikler güzelmiş. Daha önce kaçıranlar için faydalı

  YanıtlaSil
 3. Çok iyi olmuş çok da güzel olmuş.

  YanıtlaSil
 4. İÇERİKLERİ GÜZEL ÇOK İYİ TAVSİYE EDERİM.

  YanıtlaSil
 5. ilgiyle takip ettiğim bir bölüm, teknik konulara ağırlık veren önerilerde bekliyoruz

  YanıtlaSil
 6. takibimizde ilgi ile takip ettiğimiz bir site...

  YanıtlaSil
 7. Başarılarınızın Devamını Dilerim

  YanıtlaSil
 8. Zaz yaptığı bir şarkı ile bir anda büyük bir kitleye ulaştı.

  YanıtlaSil
 9. Listede yer alanlar kesinlikle haziran listesinde bulunmayı hak ediyor, teşekkürler.

  YanıtlaSil
 10. Bilgilendirici olmuş güzel tavsiyeler

  YanıtlaSil
 11. ilgiyle takip ettiğim bir bölüm, teknik konulara ağırlık veren önerilerde bekliyoruz

  YanıtlaSil
 12. Güzel bir makale olmuş bilgilendirme çok iyi emeğine sağlık.

  YanıtlaSil
 13. içerikler güzelmiş. Daha önce kaçıranlar için faydalı

  YanıtlaSil
 14. teşekkürler güzel içerik

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.