Web Site Önerisi: ZanaLab

ZanaLab

 Bugünkü önerimiz internette gezinmeye vakti olan ama gezinecek hiçbir site bulamayanlar için çok eğlenceli bir Web Site Önerisi "ZanaLab". ZanaLab, genellikle bilim ve teknoloji haberleri yapan oldukça eğlenceli bir platform olmasının yanı sıra Blogger arkadaşlarımızın da işine çok yarayacak içeriklere sahiptir.

 ZanaLab
ZanaLab

Günün Önemli Habeleri İçin ZanaLab!

 Siteye kaba taslak baktığımızda eğlence kategorisinde içerik ürettiğini görüyoruz ancak bu sadece buzdağının görünen kısmı. Günün önemli haberlerini anında içerik olarak sizlere sunan ZanaLab, bunların dışında eğlence haberileri, blog dersleri ve bilim-teknoloji haberlerini de sizlerle paylaşıyor. Benzer sitelerden en büyük farkı ise özgün içerikler sunmak. Tabii tek amacı bu değil. Takipçilerini eğlendirmek ve bilgilendirmekte en az özgün içerik sunmak kadar önemli. Sizde vaktinizi internete ayırıp yapacak bir şey bulamıyorsanız kesinlikle sık sık ZanaLab'ı ziyaret etmelisiniz.

 Farklı ve özgün içerikleriyle sizi eğlendirirken aynı zamanda bilinçlendiren ZanaLab'a gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 Benim ZanaLab'ı önermemin sebebi ise benzer çeşitli siteler gibi okunmak için içerik hazırlaması değil bilinçlendirmek ve eğlendirmek için içerik hazırlıyor olmasıdır. Kaliteli işler yapılan sitelerin gün geçtikçe azalmasıyla böyle kaliteli sitelere rastlamak bir hayli zor oluyor. Umarım sizde ZanaLab'ı en az benim kadar beğenirsiniz. Bizi desteklemek için içeriğimizin altına yorum yapabilir ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. :"))

1 yorum:

  1. Teşekkür ederim web sitenizde zanalaba yer verdiğiniz icin..

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.