avrupa yakası evden eve nakliyat

DiziFilm

Dizi Önerisi: Netflix Dizisi – Dark

Netflix'in Sevilen Dizilerinden

Dark

 Bugünkü dizi önerimiz son zamanların en çok konuşulan ve en çok beğenilen bir Netflix dizisi olan “Dark”. Bu dizi Almanya’nın piyasaya sürdüğü ilk global Netflix dizisidir. Almancayı filmlerde, dizilerde duymayı pek sevmesekte Bilim-Kurgu, korku ve gerilim türündeki bu diziye ambiansı nedeniyle, kaba tabiri ile cuk oturmuştur. Son zamanlarda yayınladığı dizilerle başarısını defalarca kanıtlayan Netflix, bu diziyle de başarılarını adeta taçlandırmıştır. İzleyici ve yorumcuların da fazlasıyla beğenisini kazanan bu dizi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Dizi Önerisi: Netflix Dizisi - Dark
Dizi Önerisi: Netflix Dizisi – Dark

3 Farklı Zamanda Geçiyor!

 Dizinin zor bir kurgusu var bu da sizin anlamanızı zorlaştırıyor. Ancak olayları düşünüp, tahmin yürütmeniz size oldukça keyif verecektir. Özellikle Lost, Flashforward gibi gizem dolu dizileri seviyor ve özlem duyuyorsanız bu dizi sizin için adeta bulunmaz bir hint kumaşıdır. 2. sezon onayını da alan bu dizinin ilk bölümleri biraz ağır işlenmiş olsa da ilerleyen bölümlerde tahmin ettiğinizden daha çok keyif alacaksınız. Özellikle sezon finalini izlediğiniz keşke bitmeseydi diyeceğinizden emin olabilirsiniz. 
 
Dizi, nükleer bir santralin yakınlarında olan “Winden” isimli kasaba da geçiyor. Bu kasabada yaşayan bir çocuğun kaybolmasının ardından dört aile adeta canlarını dişlerine takarak kayıp çocuğu ararlar. Sıkı araştırmaları sonucunda üç farklı nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarırlar.
 
 2017 yılında çıkan Alman yapımı bu Netflix dizisi 2. sezon onayı almış olsa da şuanlık sadece 1. sezonu yayındadır. 10 bölümden oluşan ilk sezonun bölümleri ortalama 50-60 dakika sürmektedir. Almanya televizyon endüstrisinin en prestijli ödülü olan “Grimme Preis”ın sahibi umarız Dark olur. Oldukça beğenilen bu dizinin IMDb puanı ise 8.7‘dir.
 
 Benim bu diziyi önermemin sebebi ise sizin boş zamanlarınızda izleyecek kaliteli bir dizi bulmakta benim gibi zorlandığınızı düşünmemdir. Buraya tıklayarak diğer dizi ve film önerilerimize de göz atabilirsiniz. Zaman algınızı allak bullak edip, sizi sürekli düşünmeye iten bu başarılı diziyi umarım sizde beğenirsiniz. Bizi desteklemek için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve içeriğimizin altına fikrinizi belirtebilirsiniz.

 İyi Seyirler… :”))
Etiketler
Daha Fazla Göster

Öneri Ajandam

Her geçen gün, gelişerek sizlere kaliteli önerilerimizi sunmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Sizde önerilerinizi burada görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. :")

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı