FilmKomediKorku

Film Önerisi: Kana Susadım (Jennifer’s Body)

Gerilim Filmi

Kana Susadım (Jennifer’s Body)

Bugünkü önerimiz korku ve komediyi beraber yaşatan film Kana Susadım (Jennifer’s Body). Gençlik türünde komedi ve korku filmi sevenler bu tür filmleri bulmakta oldukça zorlanıyordur eminim ki çünkü pek fazla yok. Bu film de o tarzın en iyi filmlerinden biri öyle ki, bu film dünya çapında 30 milyon dolardan fazla hasılat ederek ticari bir başarı da elde etmiştir.

 Gerilim Filmleri
Kana Susadım (Jennifer’s Body) – Gerilim Filmleri

Erkek Kurbanlar Tek Tek Ölür!

Bir çoğumuzun tanıdığı ünlü manken “Megan Fox” bu filmde başrol oynayarak mükemmel bir işe daha imza atmıştır. Megan Fox asıl mesleğinin mankenlik olmasına rağmen bir çok oyuncuya taş çıkartacak kadar başarılı oynamıştır. Jennifer yeni taşındığı bölgedeki lisede kısa süre içerisinde popüler olarak ponpon kızların arasında katılmıştır. Jennifer’ın taşındığı bu kasabaya şehirden “Low Shoulder” isimli bir müzik grubu gelir ve barda konser verir. Ancak konser sırasında yangın çıkar ve Jennifer şoka girer. Grubun üyeleri de Jennifer’ı yangından kurtarıp kasabayla aynı isimdeki şelaleye götürürler. Grup üyeleri gruplarına ün katmasına adına Jennifer’ı orada şeytana kurban ederler. Ancak unuttukları bir şey var. Jennifer bakire değildir ve eğer kurban bakire değilse ortaya çok farklı sonuçlar çıkar. Jennifer’ın yakın arkadaşı Needy, Jennifer’ın bazı hareketlerinden işkillenir ve içinde bir iblis barındırdığını düşünür. Needy, Jennifer’ı bu durumdan kurtarmaya uğraşırken, Jennifer okuldaki erkekleri bir bir kurban etmeye başlar. Acaba Needy, Jennifer’ı bu durumdan kurtarabilecek mi yoksa o da bir kurban mı olacak?
23 Ekim 2009‘da vizyona giren bu film ABD yapımıdır. “Karyn Kusama” nın yönettiği bu filmin başrolleirnde “Megan Fox”, “Amanda Seyfried” ve “Adam Brody” yer almıştır. 102 dakika süren bu film “Gençlik”, “Komedi” ve “Korku” türündedir. Filmin IMDb puanı ise 5.2‘dir.
Benim bu filmi önermemin sebebi boş vaktinizde hem eğlenip hem korkmanıza imkan sağlamasıdır. Korku ve komediyi birlikte güzel bir şekilde harmanlayan film sayısı çok fazla değil ancak bu filmde o azınlıkların içinde yer alıyor. 2018’in en başarılı korku filmlerinden “Sessiz Bir Yer (A Quiet Place)” film önerimize veya beyninin yüzde yüzünü kullanıp olağanüstü güçlere sahip olan “Lucy” adlı film önerimize isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Umarım sizde bu filmi beğenirsiniz, düşüncelerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.
 
 İyi Seyirler… :”))
Etiketler
Daha Fazla Göster

Öneri Ajandam

Her geçen gün, gelişerek sizlere kaliteli önerilerimizi sunmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Sizde önerilerinizi burada görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. :")

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı