avrupa yakası evden eve nakliyat

bakırköy escort

Müzik

Müzik Önerisi: Indila Kimdir – Indila

R&B Şarkılarıyla Gönüllerde Taht Kuran Indila

Indila

 Günün müzik önerisi Indila, hepimizin Darniere Danse şarkısıyla tanıyıp sevdiği şarkıcı Adila Sedraia, bilinen adıyla Indila. Güzel bir çıkış yapan ve birbirinden güzel R&B şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Indila’yı daha yakından tanıyalım.

R&B Şarkıları
Indila – R&B Şarkıları

Turist Rehberliğinden Şarkıcılığa!

 Indila 26 Haziran 1984’te Paris’te dünyaya geldi. Babası Cezayir annesi ise Hindistanlıdır. 2007 yılında prodüktör ve şarkıcı olan DJ Skalp ile evlenmiştir. Indila müzik kariyerine başlamadan önce Paris’teki küçük bir kasabada gezi rehberliği yapmaktaydı. O zamanlarda da müziği çok sevdiğini fakat ilgilenmek için fırsat bulamadığını belirtmiştir. bir röportajında ise sahne isminin aslında Hint kökenli bir kelime olduğunu ve kendisinin göbek adı olduğunu da belirtmiştir.Esinlendiği sanatçılar Michael Jackson, Lata Mangeshkar, Concha Buika… Çoğunlukta Fransızca, İngilizce ve bazen de Hintçe şarkılar söylemektedir. 2014 yılında çıkardığı albümü “Mini World”ün çıkış parçası olan Derniere Danse ile hem Avrupa’da hem de ülkemizde tanınmıştır. 

 İlk albümüyle çok güzel bir çıkış yaşayan ve Fransız dilinin etkileyiciliğiyle kendi tarzını çok güzel harmanlayan Indila’yı dinlemenizi şiddetle öneriyorum. ben özellikle Mini World şarkısını çok beğeniyorum ve sizler de dinlediğinizde çok değişik duygulara kapılacaksınız. Buraya tıklayarak diğer müzik önerilerimize göz atabilirsiniz. Umarım sizler de beğenirsiniz. Şimdiden keyifli dinlemeler :’))

Etiketler
Daha Fazla Göster

Öneri Ajandam

Her geçen gün, gelişerek sizlere kaliteli önerilerimizi sunmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Sizde önerilerinizi burada görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. :")

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı