Ürün

Ürün Önerisi: SGUAI G5 Akıllı Termos

Bu Termos İle Günlük Su İhtiyacınızı Kolaylıkla Karşılayabileceksiniz!

SGUAI Akıllı Termos

 Bugünün ürün önerisi son dönemlerde kullanımı hayli artan farklı şekilleri ve boyutları olan “SGUAI Akıllı Termos”. Eminim artık bir çoğumuzun evinde günlük kullanım için en az 1 adet termos vardır. Fakat bu termos muhtemelen sahip olduklarınızdan çok farklı çünkü bu bir akıllı termos. Her geçen gün akıllı ürün sayısı artarken termoslar da bundan nasibini aldı. Aklınıza gelmeyecek kadar özelliği olan bu aleti gelin yakından inceleyelim.

Ürün Önerisi: SGUAI G5 Akıllı Termos
Ürün Önerisi: SGUAI G5 Akıllı Termos

Bir Termostan Daha Fazlası!

 Bu termosun tabii ki en temel görevi günlük yaşantınızda sıcak veya soğuk sıvıları yanınızda taşımanıza kolaylık sağlamaktadır. Sesli hatırlatıcıya sahip bu termos sizi 2 saatte bir uyarayarak su içmenizi hatırlatacak ve böylelikle su içme alışkanlığı kazanmış olacaksınız. Üzerinde yer alan sıcaklık göstergesi ile de renklere göre içindeki suyun sıcaklığını anlayabilirsiniz(Yeşil=Soğuk, Turuncu=Ilık, Kırmızı=Sıcak). Üzerinde Dokunmatik LCD ekranı bulunan bu ürün 270 mAh bir bataryaya sahiptir bu da 30 gün gibi bir kullanım sağlamaktadır. 1,5 saat gibi kısa sürede şarj olan bu cihaz manyetik şarj özelliğine sahiptir. 400 ml hacme sahip olan bu termosun içerisi paslanmaz çelik kaplıdır ve çift kilit sistemine sahiptir. Sadece 180 gram ağırlığındaki bu termosun bpyutları ise 224x71x47.5’tir.
 
 Kutu içeriğinde ise 1 adet SGUAI akıllı termosla 1 adet kullanım klavuzu mevcuttur.
 
 Benim bu ürünü önermemin sebebi ise vücudumuz için çok gerekli olan su için bize alışkanlık kazandırmasıdır. İçindeki sıvının sıcaklığını dahi görmemizi sağlayan bu termos tam bir teknoloji harikası ve bir o kadar da kullanışlıdır. Yaz aylarınızın vazgeçilmezi olacak “Xiaomi Taşınabilir Sinek Kovucu” ürün önerimize veya fiyat performans açısından mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunan “Eken H9 Aksiyon Kamerası” önerilerimize de isimlerinin üzerilerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizi destelemek için sosyal medya hesaplarımızdan takip edip, yorum yapmayı unutmayın. :”))
Etiketler
Daha Fazla Göster

Öneri Ajandam

Her geçen gün, gelişerek sizlere kaliteli önerilerimizi sunmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Sizde önerilerinizi burada görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. :")

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı