Uygulama

Uygulama Önerisi: Dolap: İkinci El Alışveriş

İkinci El Kıyafetlerinizi Satmak Artık Çok Kolay

Dolap: İkinci El Alışveriş

 Bugünkü uygulama önerimiz olan “Dolap: İkinci El Alışveriş” 7’den 70’e herkesin kullanabileceği bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde hem cebiniz kazanabilir, hem de dolabınız. Bu uygulamanın tek amacı kıyafet alınıp, satılması olduğu için benzer uygulamalardan bir hayli kopmasını sağlamıştır. Sizin de dolabınızda uzun zamandır kullanmadığınız eşyalar varsa eğer okumaya devam edebilirsiniz.

Dolap: İkinci El Alışveriş
Uygulama Önerisi: Dolap: İkinci El Alışveriş


Zamanında çok beğenerek aldığın tişört, pantolon, elbise, çanta, etek, ayakkabı artık bedenine olmuyorsa veya artık giymiyorsan dolabında yer işgal etmesindense onun getirdiği paranın cüzdanınızda yer işgal etmesi eminim sizi daha çok mutlu edecektir. Siz ürünü satıp mutlu olun, alıcı da aldığı yeni ürünün tadını çıkartsın veya siz beğendiğiniz yeni bir ürüne sahip olup, keyfini çıkarırken satıcı cebine girdiği parayla ve dolabının boşalmasıyla mutlu olsun. Bu uygulamada alışveriş yaparken son moda lüks markaların ürünlerinin yanı sıra, eşine bir daha rastlayamayacağınız vintage ürünler ya da daha etiketi dahi çıkarılmamış kıyafetlere rastlayabilirsiniz. Burada yaptığınız tüm alışverişler, işlemler Dolap.com tarafından garanti altındadır, herhangi bir sorun yaşadığınızda ise çağrı merkezini arayıp sorununuzu kısa bir sürede çözebiliyorsunuz.


Kıyafet Alıp, Satmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!
 

 Sizde kullanmadığınız kıyafetleri paraya dönüştürmek istiyorsanız dolap.com‘a üye olabilir veya akıllı telefonunuza bu uygulamayı indirebilirsiniz. Sonrasında ise basit bir üyelik işlemi ardından dilediğiniz kıyafeti beğenip satın alabilir veya dolabınızı işgal eden artık kullanmadığınız kıyafetleri satabilirsiniz.
 
 Benim bu uygulamayı önermemin sebebi ise kullanmadığınız eşyaların dolabınızda ne kadar çok yer işgal ettiğini tahmin etmemdir. Herkesin kullanmadığı kıyafetler mutlaka vardır bunlar yazın giyilme umuduyla dolaba çıkarılır, kışın tekrar kaldırılır veya tam tersi. Bu uygulama sayesinde hem dolabınızda yer açılacak hem de az da olsa bir gelir kaynağınız olmuş olacaktır. Buraya tıklayarak telefonunuzdan para kazanmanızı sağlayacak uygulama önerimize gidebilir, buradan ise diğer uygulama önerilerimize gidebilirsiniz. Bizi desteklemek ve takip etmek için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve içeriğimiz hakkında yorum bırakabilirsiniz. :”))
Etiketler

Öneri Ajandam

Her geçen gün, gelişerek sizlere kaliteli önerilerimizi sunmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Sizde önerilerinizi burada görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. :")

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close